Ordu Paintball Oneycenter bünyesinde bulunan bir oyun tesisi olmakta ve oyunculara son derece kaliteli ekipmanlar ile üst seviye bir oyun deneyimi sağlamaktadır.

Tüm Dünya’da her kesimden insan tarafından sıklıkla boş vakitlerinde değerlendirilen grup aktivitesi Paintball oyunu hakkında çok sayıda merak edilen soru bulunmaktadır. Paintball Kaç Kilo? Kaç kiloya kadar Paintball oynanabilir? Silahların ağırlığı ne kadar?

Paintball Silahlarının Ağırlığı

Paintball oynamak için uygun görülen bir yaş sınırlaması bulunmamakta ancak federasyonun önerisine bağlı olarak 14 yaşından büyük çocukların oynamasının daha doğru olacağı belirtilmektedir. Oyun Dünya üzerinde en popüler aktivitelerden biri olarak kabul edilirken silahların Paintball kaç kilo sorusuna sebep olduğu bilinmektedir.

Paintball oynarken kullanılan silahların boş ağırlığı 1 buçuk kilo olarak ortalama bildirilmekte ancak bu silahlar arkasına takılan gaz tüpleri sayesinde ateş ettiği için gaz tüpünü de kapsamına aldığında 2 kilo civarına yaklaşmaktadır.

Paintball Oynamak İçin Sınır Kilo Nedir?

Paintball her ne kadar her kesimden ve her yaştan oyuncunun oynamasına müsaade eden bir oyun olarak kabul görse de oyunu oynayacak kişilerde maksimum kilonun 140’ı geçmemesi tavsiye edilmektedir.

Ordu Paintball tesisinde oyuncular için her türlü güvenlik sistemi üst seviyede düzenlenmiş olup, oyun içi huzuru sağlamakta yetkilendirilmiş uzman hakemler oyun sırasında oyuncuları yönlendirmekle görevlidirler.

Ordu Paintball oyun sonrasında oyuncuların karınlarını doyurabilecekleri sucuk ekmek ve ızgara çeşitlerini müşterileri ile buluşturmaktadır.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Post A Comment

Etiam tristique venenatis metus, eget maximus elit mattis et. Suspendisse felis odio,