Fatsa Paintball sahamızda oyun oynayarak arkadaşlarınızla heyecanlı ve eğlenceli bir gün geçirme fırsatına sahip olabilirsiniz. Paintball sahamızdan randevu oluşturarak bu eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Randevu oluşturmak için telefon numaralarımız aracılığı ile bizlerle iletişime geçmeniz ve randevu almak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Oneycenter olarak telefon numaralarımız 0 452 333 88 88 ve 0 507 396 52 52 şeklindedir. Randevuya gelirken yanınızda yedek kıyafet ve spor ayakkabı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Oyun esnasında meydana gelebilecek herhangi bir kaza durumunda kıyafetlerinize boya ya da çamur bulaşabilir. Bu duruma önlem olarak kıyafet getirmenizi tavsiye etmekteyiz.

Fatsa Paintball Sahamızda Arkadaşlarınızla Doyasıya Eğlenin!

Fatsa Paintball sahası için randevu oluşturarak arkadaşlarınızla eğlencenin tadını çıkarabilir, sahamızda bulunan hakemlerimiz sayesinde güvenli bir şekilde oyun oynayabilirsiniz. Hakemlerimiz paintball oyunuyla alakalı güvenlik kurallarını, genel oyun kurallarını ve silah, boya kapsülü ve CO2 tüpleri gibi çeşitli ekipmanların kullanımını oyunculara kısa bir eğitim şeklinde vermektedir. Hakemler, oyun süresince oyuncularla beraber sahada yer alarak oyuncuların kuralları uygulayıp uygulamadığını denetler. Böylece her seferinde adil ve güvenli bir oyun oynanır. Silah, yedek boya kapsülü ve yedek CO2 tüpleri gibi ekipmanları da hakemlerimizin yanından kolay bir şekilde tedarik edebilirsiniz. Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için bizlerle 0 452 333 88 88 ve 0 507 396 52 52 numaralarımız üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Post A Comment

Etiam tristique venenatis metus, eget maximus elit mattis et. Suspendisse felis odio,