Ordu bölgesinde yer alan Paintball oyun alanımızda eğlencenin yer almasıyla birlikte adrenalin duygunuz da ön plana çıkacaktır. Maceranın bulunduğu Ordu Paintball oyunuyla can sıkıntısı durumundan kurtulabilirsiniz. Oneycenter oyun tesisimizde sevdiğiniz kişilerle vakit geçirme imkânı sunulur. Ordu Paintball sahası doğa ile iç içe olabileceğiniz şekilde düzenlenmiştir. Doğa ortamında arkadaşınız veya ailenizle birlikte adrenalin duygusunun yüksek olduğu oyunu oynayarak macera dolu bir anıya sahip olabilirsiniz. Ordu Paintball oyunun kuralları çerçevesinde adaletli bir sistem ile gerçekleşir. Stresli bir günün ardından Ordu Paintball ile stresinizi ortadan kaldırarak sadece eğlenceye odaklanabilirsiniz.

Ordu Paintball’da Kullanılan Malzemelerle Heyecan Dolu Vakit

Oneycenter oyun tesisi alanımızda Paintball oyunu için gerekli olan her malzemeler yer alır. Paintball oyunu için tesisimizde yer alan malzemeler:

  • Pompalı silah
  • Maske
  • Eldiven
  • Yelek
  • Mermi

Ordu Paintball sahası içerisinde bahsedilen tüm bu malzemelerle Ordu Paintball oyunu gerçekleşir. Paintball oyunumuz doğa ortamında ve oyun için gerekli olan her malzemelerin sağlanması ile gerçekleşir. Oyun için verilen malzemeler her oyuncuya yetecek düzeydedir. Paintball oyun alanımızda eğlenceli ve kıyı dolu dakika geçirerek farklı bir macera yaşayabilirsiniz. Adrenalin ve macera arayanların en iyi mekânı olma özelliğine sahiptir. Ordu Paintball oyun alanı kişilerin sevdikleriyle eğlenmesini sağlar. Eğlence ile birlikte macera ve heyecan duygularını da katar.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Post A Comment

Etiam tristique venenatis metus, eget maximus elit mattis et. Suspendisse felis odio,