Fatsa Paintball hizmetlerimiz, müşterilerimiz için oldukça hesaplı ve avantajlıdır. Fatsa Paintball sahası içerisinde servis imkânımız mevcuttur. Paintball oyun alanımız, ortalama 3 dönümlük bir arazi üzerinde bulunmaktadır. Paintball oyunu, minimum 2 kişilik ve maksimum ise 16 kişiliktir. Bu sebeple oyun sahamız kalabalık paintball grupları için de oldukça yeterlidir. Sahamıza ulaşım güvenli ve kolaydır. Paintball sahamızın adresi Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak No: 33 / 1 Ünye – Ordu şeklindedir. Paintball hizmetlerimiz hakkında merak ettiklerinizi sormak, fiyat bilgisi almak ve randevu almak için bizlere iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Telefon numaralarımız ise 0 452 333 88 88 ve 0 507 396 52 52 şeklindedir.

Sahamızdaki Hakemlerimiz ile Güvenli Şekilde Paintball Oynayın!

Fatsa Paintball tesisimiz içerisinde, oyuncuların oyunu kurallarına göre oynaması ve güvenli bir şekilde oynayabilmesi için hakemlerimiz bulunmaktadır. Paintball oyunuyla alakalı güvenlik kuralları, silah ve boya kapsülleri gibi teçhizatların kullanımı ve oyunun genel kurallarını hakemlerimiz oyunculara kısa bir eğitim şeklinde öğretmektedir. Aynı zamanda hakemlerimiz, oyun süresince Fatsa Paintball sahası içerisinde kalırlar. Böylece oyunun kurallarına göre oynanması konusunda ve güvenlik kurallarına uyulması konusunda oyunculara yardımcı olurlar. Oyun esnasında oyuncuların ihtiyacı olabilecek yedek silah, yedek boya kapsülleri ve yedek CO2 tüplerini de hakemlerimizden temin edebilirler. Tüm bu hizmetlerimizden faydalanabilmek için telefon numaralarımız üzerinden Oneycenter ile iletişime geçebilirsiniz.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Post A Comment

Etiam tristique venenatis metus, eget maximus elit mattis et. Suspendisse felis odio,