Ordu Paintball tesisimizden rezervasyon oluşturarak arkadaşlarınızla hem eğlenip hem de farklı aktiviteler yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. Tesisimizde, servis olanağımız vardır. Ordu Paintball sahası 3 dönümlük arazi üzerine kurulmuştur. Böylelikle saha, kalabalık paintball grupları için oldukça yeterli büyüklüktedir. Aynı zamanda paintball hakemlerimiz bulunmaktadır. Bu hakemlerimiz, oyunculara oyunla alakalı tüm kuralları, güvenlik kuralları ve teçhizat kullanımı hakkında kısa bir eğitim vermektedir. Hakemler, oyun esnasında oyuncularla birlikte paintball sahasında kalarak yardımcı olurlar. Gerek oyun kurallarına uyulması konusunda ve gerekse güvenlik kurallarına uyulması konusunda oyunculara destek verirler. Oyun devam ederken oyuncuların ihtiyacı olabilecek çeşitli yedek silah, yedek boya kapsülleri ve yedek CO2 tüpleri de hakemlerin yanında bulunmaktadır. Bu sayede de oyuncuların ihtiyacı olması durumunda hakemlerin yanına giderek ihtiyaçlarını alabilirler.

Uygun Fiyatlı Paintball Seçenekleriyle Oyunun Tadını Doyasıya Çıkarın!

Ordu Paintball tesisimizde, paintball ücretleri oldukça uygun fiyatlar ile müşterilerimize sunulmaktadır. Paintball oyun fiyatlarımız, değişkenlik gösterse de genel anlamda oyuna giriş 150 TL’dir ve 100 mermi ile başlanır. Ancak oyuncuların daha fazla mermi istemesi halinde fiyat da artış gösterecektir. Oyuna 200 mermi ile başlama 250 TL, 300 mermi ile başlama ise 325 TL olarak belirlenmiştir. Ordu Paintball sahası randevusu almak isterseniz bizlere iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Oneycenter olarak numaralarımız ise 0 452 333 88 88 ve 0 507 396 52 52 şeklindedir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Post A Comment

Etiam tristique venenatis metus, eget maximus elit mattis et. Suspendisse felis odio,