Fatsa Paintball oyun alanında paintball oyununu keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Sevdiklerinizle Oneycenter oyun tesisimizde kolay bir şekilde rezervasyon alarak eğlenceli bir vakit geçirebilirsiniz. Fatsa Paintball sahası kişilerin rahat hareket edebileceği ve yeşil ortamda kişilerin eğlenebileceği şekilde düzenlenmiştir. Paintball oyununu sevdiğiniz kişilerle ve yakın arkadaşlarınızla birlikte oynayarak eşsiz bir anıya sahip olabilirsiniz. Doğa ortamıyla birlikte adrenalin duygusu katacak şekilde bir oyun sistemi düzenlenmiştir. Fatsa’da Paintball ile doğal ortamda maceralı bir oyun oynayabilirsiniz. Sevdikleriyle maceralı ve adrenalin dolu bir anı isteyenlerin çok seveceği bir ortam sunar. Oyun kurallarına göre düzenlenen Paintball sistemi ile adaletli ve eğlenceli bir oyun oynayabilirsiniz.

Fatsa Paintball’da Güvenlik Kurallarıyla Eğlence Ortamı

Fatsa Paintball oyununda güvenlik kuralları Oneycenter oyun tesisimizde öne çıkar. Oneycenter oyun tesisi alanımızda Fatsa Paintball oyunu güvenlik kurallarına göre oluşturulmuştur. Oyun tesisi içerisinde yer alan güvenlik kuralları:

  • Oyunda verilen yelekler giyilmelidir.
  • Oyun alanında maske ve kask çıkarılmamalıdır.
  • Hakeme ateş yapılmaması gereklidir.
  • Oyuncular fiziksel bir temas kurmamalıdır.

Fatsa’da Paintball oyunumu, içerisinde bahsedilen bu güvenlik kuralları geçerlidir. Fatsa Paintball sahası oyuncuların eğlenebileceği şekilde oluşturularak güzel bir oyun alanı hazırlanmıştır. Paintball oyunumuzda kişilerin eğlenebileceği bir ortam sunulur. Oyuncular adaletli bir şekilde oyunlarını oynayabilirler. Oyun tesisi alanımızda oyun kuralları önemli bir konumdadır. Fatsa Paintball için iletişim bilgilerimiz:

  • Telefon numaralarımız: 0452 333 88 88- 0507 396 52 52
  • Adres: Yüceler Mahallesi, Aşağı Orta Sokak, No:33/1 Ünye- Ordu

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Post A Comment

Etiam tristique venenatis metus, eget maximus elit mattis et. Suspendisse felis odio,