Oneycenter oyun tesisimizde Paintball oyunları kişilerin eğleneceği şekilde düzenlenmiştir. Fatsa Paintball sahası oyuna uygun şekilde oluşturularak kişilerin eğlenmesini amaçlar. Her yaş grubuna uygun olacak şekilde ekipmanlarımız bulunur. Fatsa Paintball olarak müşterilerimizin güvenliğini ön plana alırız. Güvenlik önlemleri çerçevesinde yakınlarınız ve sevdiğiniz kişilerle güzel bir vakit geçirerek aynı zamanda eşsiz bir anı yaşayabilirsiniz. Eğlencenin yanı sıra adrenalin ve macera duygularına da önem veren arkadaş grupları için de ideal bir oyundur. Unutulmayacak bir anım olsun diyen kişiler için Fatsa Paintball her zaman açıktır. Hafta içi ve hafta sonu her saat içerisinde tesisimizde Paintball oyunu oynayabilirsiniz.

Fatsa Paintball’da Unutamayacağınız Bir Gün Yaşayın

Oneycenter oyun tesisi kapsamında Paintball oyunlarımızla arkadaşlarınız, ailenizle keyifli ve mutlu olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarıyla keyifli bir gün geçirmek isteyen kişiler Fatsa Paintball oyunuyla eğlenerek keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Paintball oyunları tesisimizde kurallar çerçevesinde gerçekleşir. Fatsa Paintball sahası içerisinde Paintball oyunu için gerekli olan tüm ekipmanlarımız mevcuttur. Paintball oyun tesisimizde müşterilerimizin güvenliği öndedir. Paintball oyunu için gerekli olan ekipmanlarımız her yas grubuna uygun olacak şekilde bulunur. Farklı bir eğlence arayışındaysanız Fatsa’da yer alan paintball oyun alanız macera sevenler için ideal bir ortamdır. Oyun alanımızda macera duygusu ön plandadır. Sevdikleriniz ve yakın arkadaşlarınızla kaliteli vakit için unutulmayacak bir gün yaşamanızı sağlar.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Post A Comment

Etiam tristique venenatis metus, eget maximus elit mattis et. Suspendisse felis odio,