Fatsa Paintball hizmetlerimiz sayesinde arkadaşlarınızla keyifli ve güzel bir gün geçirebilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz. Randevu almak için Oneycenter olarak bizlerle 0 452 333 88 88 ve 0 507 396 52 52 numaralarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda telefon numaralarımız üzerinden paintball sahası fiyatları hakkında bilgi alabilir, merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Tesisimizde müşterilerimiz için servis olanağımız vardır. Paintball sahamız, 3 dönüm büyüklüğündeki bir alan üzerine kurulmuştur. Böylece kalabalık oyun grupları için sahamızın büyüklüğü oldukça yeterlidir. Fatsa Paintball sahası içerisinde hakemlerimiz bulunmaktadır. Hakemler oyunun güvenlik kurallarını, teçhizat kullanımını ve oyunun kurallarını oyunculara kısa bir eğitim şeklinde vermektedir. Ayrıca hakemler, oyun süresince oyuncularla birlikte sahada kalırlar. Bu sayede kuralların uygulanması ve güvenlik kurallarına uyulması hakkında oyunculara yardımcı olurlar.

Uygun Fiyatlı Hizmetlerimizle Fatsa Paintball’da Güzel Bir Gün Geçirin!

Fatsa Paintball tesisimizde fiyatlar değişkenlik gösterse de genellikle oyuna giriş 150 TL’dir ve 100 mermi ile oyuna başlanır. 200 mermi ile oyuna başlama fiyatı 250 TL ve 300 mermi ile oyuna başlama fiyatı ise 325 TL olarak bilinmektedir. Ayrıca oyun içerisinde ekstra mermi almak da ekstra ücrete girmektedir. Ekstra 50 mermi alma fiyatı ise 75 TL olarak belirlenmiştir. Fatsa Paintball sahası randevusu almak ve uygun fiyatlardan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Post A Comment

Etiam tristique venenatis metus, eget maximus elit mattis et. Suspendisse felis odio,