Oneycenter bünyesinde Ordu Paintball ile oyunculara yüksek standartlarda oyun deneyimi sağlanmaktadır.

Paintball oynamak için herhangi bir zaman bulunur mu tartışılsa da, oynanacak alanın kapasitesi ve içerisinde barındırdığı imkanlar zorlu hava koşullarında bile bu rengarenk savaşın meydana getirilmesine engel teşkil etmemektedir. Yağmurlu Havada Paintball Oynanır Mı?

Paintball Her Durumda Oynanır Mı?

Paintball oynamak için bir vakit ya da belirtilen bir durum söz konusu olmamakta ancak buna elverişli bir ortam sağlayan sahalar ön planda yer almaktadır. Oyunun meydana getirildiği sahanın genişliği ve ışık alıyor olması, ekipmanların kaliteli ve kullanışlı oluşu, oyunun kalitesini arttırmakta son derece etkili rol oynamaktadır.

Paintball Oynama Zamanı Var Mı?

Oyun severlerin en sık tercih ettiği sosyal aktiviteler arasında yer alan Paintball oyunu için belli bir zaman kıstası bulunmamakta ancak oyunun meydana geldiği sahanın olumsuz hava şartlarına elverişli olması gerekmektedir.

Ordu Paintball tesisinde doğanın kalbinde üç dönümlük arazi üzerinde, kıyasıya rekabet ortamında bir oyun gerçekleştirmek üzere her koşul düşünülerek tasarlanmıştır.

Paintball Ordu Olanakları

Tesis bünyesinde yer alan ekipmanlar üst kalite malzemelerden üretilmiş olarak oyunculara temin edilmekte, uzman hakemler tarafından her türlü bilgilendirme deneyimli ve deneyimsiz oyuncular tarafına sağlanmakta ve koruyucu ekipmanlar oyunculara tesis tarafından verilmektedir.

Olumsuz hava şartlarında bu rekabet dolu oyunu gerçekleştirecek olan kişilerin yanlarında yağmurluk ve lastik çizme getirmeleri açık havada oynanan oyunlarda yağmur, çamur ve rüzgarın olumsuz etkilerini hafifletmeye olanak sağlayacaktır.

Oneycenter bünyesindeki tesise iletişim kurmak için 0452 333 88 88 ve 0507 396 52 52 numaralarından ulaşım sağlanabilmektedir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Post A Comment

Etiam tristique venenatis metus, eget maximus elit mattis et. Suspendisse felis odio,