Ünye’de bulunan paintball sahamızda yaşadığınız günün stresini atmanızı sağlayacak eğlenceli ve maceralı bir oyun oynama imkanına sahipsiniz. Ünye Paintball doğa ortamında eğleneceğiniz bir alandan oluşur. Oneycenter oyun tesisi alanımızda Paintball oyunları da gerçekleşir. Paintball oyunlarını sevdiğiniz kişilerle birlikte oynama imkanına sahipsiniz. Yaşadığınız gerginlik, stres dolu bir günü Ünye Paintball sahası içerisinde stres duygusunun yerini eğlenceye bırakarak kendinizi daha iyi hissetme şansı elde edeceksiniz. Paintball oyunumuz içerisinde sizlere adaletli bir hizmet sunmayı değer olarak ele aldık. Belirli kurallar çerçevesinde gerçekleşen oyun alanımızda adaletli bir oyun oynayabilirsiniz. Yakınlarınızla birlikte Paintball oyunu oynayarak eğlenceli ve maceralı bir aktivite gerçekleştirmiş olacaksınız.

Ünye’de Paintball Oyunuyla Yakınlarınızla Vakit Geçirme

Ünye’de yer alan Paintball sahamızda istediğiniz kişilerle oyun oynayabilirsiniz. Kişi sayısında herhangi bir sınırlama yoktur. Oneycenter oyun tesisimiz oldukça büyük ve içerisinde birçok faaliyeti bulundurarak kişilere eğlence imkânı sunar. Paintball oyununda yelek gibi güvenlik ekipmanları Ünye Paintball tesisimizde bulunur. Paintball’da yelek, maske gibi güvenlik ekipmanlarının giyilmesi kişinin güvenliği açısından oldukça önemlidir. Ünye Paintball sahası içerisinde yer alan ekipmanlarımız her kişiye uyacak şekildedir. Her kişinin yaş grubuna uygun olacak şekilde güvenlik ekipmanlarımız mevcuttur. Paintball oyunu yakınlarınızla geçirebileceğiniz eğlenceli aynı zamanda adrenalin dolu bir oyundur. Macera seven kişiler için uygun olan Paintball oyun sahamız içerisinde isteyen her kişi oyun oynayabilir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Post A Comment

Etiam tristique venenatis metus, eget maximus elit mattis et. Suspendisse felis odio,