Ünye Paintball hizmetlerimiz içerisinde müşterilerimiz için pek çok avantaj bulunmaktadır. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir:

  • Tesisimizde servis olanağımız mevcuttur.
  • Paintball sahamızın büyüklüğü yaklaşık olarak 3 dönümlük bir arazi üzerine kurulmuştur. Böylece kalabalık paintball grupları için oldukça yeterli bir büyüklüktedir.
  • Paintball sahamızda, hakemlerimiz bulunmaktadır. Hakemlerimiz, oyunun güvenli bir şekilde ve kurallarına uygun oynanmasını denetlemek için oyunculara yardımcı olmaktadır.

Tüm bu avantajlı Ünye Paintball sahası hizmetlerimizden yararlanmak için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Oneycenter olarak iletişim numaralarımız 0 452 333 88 88 ve 0 507 396 52 52 olmak üzere iki tanedir.

Ünye Paintball Hakemlerimiz Yardımıyla Güvenli Bir Şekilde Oyun Oynayın!

Ünye Paintball sahamızda hakemlerimiz bulunarak oyunculara yardımcı olmaktadır. Hakemler tarafından oyunculara Paintball ile ilgili güvenlik kuralları, oyunun genel kuralları ve oyun içerisinde kullanılan silah, boya kapsülü ve CO2 tüpleri gibi çeşitli teçhizat kullanımı eğitimi verilmektedir. Aynı zamanda hakemler, oyun süresince sahada oyuncularla birlikte kalarak yardımcı olmaktadırlar. Oyun esnasında oyuncuların ihtiyaç duyabilecekleri çeşitli ekipmanlar, hakemler yanından temin edebilir. Siz de Ünye Paintball sahası randevusu almak ve çeşitli imkanlarımızdan faydalanmak için iletişim numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İletişim numaralarımız ise 0 452 333 88 88 ve 0 507 396 52 52 şeklindedir. Ayrıca numaralarımız üzerinden fiyat almanız da mümkündür.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Post A Comment

Etiam tristique venenatis metus, eget maximus elit mattis et. Suspendisse felis odio,