Ünye Paintball tesisimizde müşterilerimiz için sağladığımız pek çok avantajlı hizmetimiz bulunmaktadır. Bu hizmetler aşağıdaki gibidir:

  • Sahamızda servis olanağımız vardır.
  • Sucuk ekmek ve ızgara gibi yiyecek hizmetlerimiz mevcuttur. Bu hizmetlerimizin fiyatları hakkında bilgi almak için Oneycenter olarak bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir.
  • Paintball sahamızın büyüklüğü yaklaşık olarak 3 dönümdür. Bu sayede de kalabalık paintball grupları için oldukça yeterli bir büyüklüğe sahiptir.
  • Paintball ile ilgili tüm güvenlik kuralları, oyunun genel kuralları, puanlama sistemi ve teçhizatların kullanımı hakemlerimiz tarafından oyunculara kısa bir eğitim olarak verilmektedir. Hakemlerimiz aynı zamanda oyun boyunca oyuncular ile beraber sahada kalarak yardımcı olurlar. Gerek oyun kurallarının uygulanması konusunda gerekse güvenlik kurallarının uygulanmasında oyunculara yardım edeceklerdir.

Ünye Paintball Sahamızdan Randevu Oluşturarak Hem Spor Yapın Hem de Eğlenin!

Ünye Paintball sahamızda rezervasyon oluşturarak hem keyifli bir gün geçirebilir hem de spor yapabilirsiniz. Rezervasyon oluşturmak için ise iletişim numaralarımız üzerinden bizlerle irtibata geçmeniz ve rezervasyon yaptırmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. 0 452 333 88 88 ve 0 507 396 52 52 olmak üzere iki tane telefon numaramız bulunmaktadır. Paintball ahamıza ulaşım oldukça kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir. Bu sayede hiçbir çekinceniz olmadan sahaya ulaşım sağlayabilirsiniz. Ünye Paintball sahamızın adresi ise Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak No: 33 / 1 Ünye – Ordu şeklindedir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Post A Comment

Etiam tristique venenatis metus, eget maximus elit mattis et. Suspendisse felis odio,