Ünye Paintball tesisimize, arkadaşlarınızla gelerek unutulmaz bir gün geçirme fırsatını yakalayabilirsiniz. Bunun için bizlerle iletişime geçerek merak ettiklerinizi sormak ve randevu oluşturmak yeterlidir. Oneycenter olarak telefon numaralarımız 0 452 333 88 88 ve 0 507 396 52 52 şeklindedir. Bu numaralarımızdan birine ulaşarak Ünye Paintball sahası için randevu almak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Ünye Paintball’da sizlere sağladığımız hizmetler aşağıdaki gibidir:

  • Tesisimizde servis olanağımız vardır.
  • Sucuk ekmek ve ızgara hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bu hizmetlerimizin fiyatları hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
  • 3 dönümlük bir alan üzerine kurulu olan sahamız, kalabalık oyun grupları için de yeterli büyüklüktedir.

Ünye Paintball’da Hakemlerimiz ile Güvenli ve Eğlenceli Şekilde Oyun Oynama Fırsatını Yakalayın!

Ünye Paintball tesisimizde, oyuncular için hakemlerimiz bulunmaktadır. Hakemlerimiz paintball ile ilgili tüm güvenlik kurallarını, oyunun genel kurallarını ve teçhizat kullanımını oyunculara kısa bir eğitim şeklinde vermektedir. Aynı zamanda hakemlerimiz, oyun süresi boyunca oyuncular ile birlikte Ünye Paintball sahası içerisinde kalarak oyuncuların güvenlik kurallarına uygulaması konusunda ve oyun kurallarının uygulanması konusunda yardımcı olacaktır. Oyun sırasında ihtiyacınızın olabileceği çeşitli yedek silah, yedek boya kapsülü ve yedek CO2 tüpleri gibi ekipmanları hakemlerimizin yanından kolay bir şekilde tedarik edebilirsiniz. Hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz bizimle 0 452 333 88 88 ve 0 507 396 52 52 numaralarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Post A Comment

Etiam tristique venenatis metus, eget maximus elit mattis et. Suspendisse felis odio,