Ünye Paintball tesisimiz içerisinde müşterilerimiz için pek çok avantajlı hizmetlerimiz bulunmaktadır. Müşterilerimiz için servislerimiz mevcuttur. Ünye Paintball sahası, yaklaşık olarak 3 dönüm büyüklüğündedir. Paintball, en az 2 kişi ve en fazla ise 16 kişiyle oynanmaktadır. Bu bakımdan sahamız kalabalık gruplar için de yeterli büyüklüktedir. Ayrıca sahamızda, oyunculara yardımcı olacak hakemlerimiz de bulunmaktadır. Hakemlerimiz, paintball ile ilgili tüm güvenlik kuralları, oyunun kuralları ve teçhizat kullanımına dair bilgi ve eğitimleri oyunculara vermektedir. Tüm bu avantajlı hizmetlerimizden yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilir ve oyun sahamız için randevu oluşturabilirsiniz. Oneycenter olarak telefon numaralarımız 0 452 333 88 88 ve 0 507 396 52 52 olmak üzere iki tanedir.

Ünye’de Paintball Oyunuyla Arkadaşlarınızla Kaliteli Aktiviteler Gerçekleştirin!

Ünye Paintball sahası için randevu alarak arkadaşlarınızla kaliteli ve güzel bir aktivite yapabilirsiniz. Oyun sahamızda yer alan hakemlerimiz, oyunculara yardımcı olarak kolay ve güvenli bir şekilde oynanmasını sağlamaktadırlar. Aynı zamanda oyun sırasında oyuncuların ihtiyacı olabilecek çeşitli ekipmanlar olan yedek silah, yedek boya kapsülleri ve yedek CO2 tüpleri hakemlerimizin yanından kolay bir şekilde temin edilebilmektedir. Oyun sahamız, oldukça güvenlikli bir bölgede yer alır ve ulaşım problemi yoktur. Ünye Paintball tesisimize iletişim adreslerimiz üzerinden ulaşarak randevu oluşturmanız mümkündür. Ayrıca telefon numaralarımız üzerinden paintball hizmetlerimizin fiyatları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Post A Comment

Etiam tristique venenatis metus, eget maximus elit mattis et. Suspendisse felis odio,