Paintball, adrenalin ve strateji temelinde rakibi vurarak puan toplanan bir savaş oyunu.

Amatör oyunculara, oyunun kuralları hakemler tarafından aktarılır. Verilen bilgiler arasında oyunda vurulmanın koşulları yer alır. Rakibi yenmenin en önemli koşulu olan vurulma puan toplamayı sağlar. Vurulan oyuncu tekrar oyuna dahil olabilir.

Paintball’ da Vurulma Koşulları

  • Ünye Paintball vurulma rakibi vücudunun rastgele bir noktasından ya da silahından vurarak boyama işlemidir.
  • Vurulmanın sayılması için en önemli koşul doğrudan gelen mermi ya da kapsül ile boya rakibe isabet etmesidir.
  • Oyun alanında bulanan dekorlara çarparak oyunculara sıçrayan boyalar vurulma olarak sayılmaz. Oyuncuların kendi silahlarını ateşlemeleri ile üzerlerine bulaşan boyalarda vurulma değildir.
  • Ünye Paintball sahamızda hakem arkadaştan mermi tedarik ederken vurma yapılamaz. Rakiplerin zaman farkı olmadan birbirlerini vurmaları durumunda hakemimiz vurulanı belirler.

Diğer paintball kuralları hakkında bilgi sahibi olmak için dünya standartlarında oyun sahaları kuran Oneycenter imzalı tesislerimize sizleri bekliyoruz.

Rakibi Silahından Vurma Geçerli Mi?

Oyunun vurma kuralları arasından yer alan silahtan vurma bazı durumlarda geçerlidir. Oyuncu gizleniyor ve sadece silahının namlusu açıkta kalıyorsa vuruş geçerli değildir. Vuruşların kabul edilmesi için gereken koşul rakibi vücudunun herhangi bir noktasından boyamadır. Rakibi ayak ya da elinden vurma geçerlidir. Vurulan oyuncular, oyunu kaldıkları yerden sürdürebilir. Paintball sahalarına göre değişebilen bir koşullan silahtan vurma Ünye Paintball hakemlerimiz tarafından ayrıntılı olarak anlatılmaktadır. Kuralı pratikte öğrenmek ve muhteşem bir paintball deneyimi yaşamak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın. Rezervasyon için telefon numaralarımız 0507 396 52 52 ve 0452 333 88 88 hemen arayın.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Post A Comment

Etiam tristique venenatis metus, eget maximus elit mattis et. Suspendisse felis odio,