Paintball Ünye; iş yoğunluğundan ve hayatın temposundan sıyrılmak, anlık bir nefes almak ve biraz eğlencenin ritmine ayak uydurmak isteyenler için öncelikli sosyal aktivite olarak değerlendirilmektedir.

Paintball Ünye Nerede

Hayatın sıkıcı temposundan sıkılan ve bir miktar renk katmak isteyen kişilerin öncelikli tercihi olan Paintball Ünye, Ordu’da yer alan bir oyun alanıdır. Oyunculara kaliteli ekipmanlar kullanarak, işinin ehli kişiler tarafından bilgilendirmeler sağlamayı kendine hedef edinen tesis, hiçbir güvenlik önlemini atlamadan eğlenceli bir ortam sunmaktadır.

Doğa ile iç içe, rahatlatıcı ve güvenli bir ortamda yakınları ve sevdikleri ile kıyasıya rekabet ortamında eğlenen oyuncular, sucuk ekmek ve ızgara çeşitleri ile karınlarını doyurma olanağına sahiptir.

Paintball Ünye Randevu Alma

Eğlenceli bir ortam arayan ve kıyasıya rekabet ile doğanın kalbinde rengarenk bir savaşla bir gün geçirmek için Paintball Ünye, üç dönümlük geniş arazisi ve kaliteli ekipmanları ile oyunculara yüksek standartlarda oyun olanakları sağlamaktadır. Bu güzide tesisten randevu almak için telefon numaralarından iletişime geçmek mümkün olduğu gibi, oyuncular tesise keşif amaçlı gelip gözlemledikten sonra ileri tarihli randevu oluşturabilmektedir.

Paintball Ünye Fiyatları

Kıyasıya rekabet ortamını, doğanın kalbinde, rengarenk bir savaş meydanı içerisinde yaşamak isteyenlerin ilk tercihi, Karadeniz’in en ileri sosyal aktivite merkezi Oneycenter; 0452 333 88 88 ve 0507 396 55 55 numaraları üzerinden oyun hakkında detaylı bilgi iletmekte ve müşterilerinin her türlü sorusuna doğru bilgiler ile karşılık vermektedir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Post A Comment

Etiam tristique venenatis metus, eget maximus elit mattis et. Suspendisse felis odio,