Paintball oyununa başlamadan evvelce kesinlikle suyunuzdan bir yudum almanız öneririz. Bunun yanısıra ise sahada bulunduğunuz vakit zamanınce susuz kalmayı unutmamalısınız. Sürekli hareket durumunda olacağınız amacıyla çok çok susayabilirsiniz. Uyarıyı aldıktan sonra paintball oyununuzu oynamak amacıyla dostlarınızla sıraya girin.

Fatsa Paintball
Fatsa Paintball

Paintball Oyununa Başlarken


Paintball oyununa başladıktan sonra bütün oyuncular aynı sığınakta toplanmamalıdır. Arkadaşlarınızla bunu konuşmanız oyun esnasında gerektiğince avantajlı olabilir. Oyun dostlarınızla oyunu aynı sığınakta kalmayacağınız şekilde kurmanız gerekir. Oyunun başında insanların nereye gidecekleri ile ilgili süratli bir düşünce edinmek amacıyla hakeminizle konuşmaktan çekinmemenizi öneririz.

Paintball Sahasının Kullanımı


Ordu Paintball sahasını gerektiğince aktif şekilde kullanmaya özen gösterin. Bunun yanısıra bütün sığınaklara göz gezdirin. Ve unutmamalısınız ki oyun başlar başlamaz bütün oyuncular en yakın sığınağa koşacaktır. Bu yüzden kendiniz amacıyla en güvenilir kısmı belirleyin.

Oyun zamanı zamanınce hareket etmeyen kalmamalı ve ilk sığınağınızda uzun vakit beklemeyin. Önünüzdeki bir ileri sığınağa geçerek, aynı anda ateş ederek ve hareket ederek risk almanız oyundaki başarınızın artmasını sağlayacaktır.

Hem de sahada gelişmeniz, rakiplerinize daha yakın atışlar yapmanız isabet oranınızı artırır. Takım arkadaşlarınızdan, sizin amacıyla en büyük tehdit olan rakip oyunculara ateş ederek, onları yönlendirerek ve yükselmeye çalışacağınızı açıklayarak “siper almalarını” istemeniz grup ruhunun oyun zamanınce hareketli olmasını sağlar.

Ordu Paintball
Ordu Paintball


Paintball Oynarken Eğlenmekten Vazgeçmeyin


Tüm bunların yanısıra özel olmayı ve taktiklerinizi oyun dostlarınızla paylaşmayı ihmal etmeyin. Taktiklerinizi dostlarınızla paylaşmanız size gelişme talihi verir. Arkadaşlarınızla beraber sahada bulunduğunuz her saniyeyi eğlenerek ve en iyi şekilde değerlendirerek geçirmenizi tavsiye ederiz.

Bir ileri oynadığınız oyunda, değişik bir şey tecrübe edinin ve mola dışında bile sahanın değişik yerlerine geçin. Ünye Paintball gerektiğince keyifli bir spordur. Aynı anda harika bir şekilde spor yapmanızı sağlar. Hem de oyunda yeteneklerinizi olası bulunduğu kadar çok yeni senaryo geliştirecek şekilde değerlendirmenizi de tavsiye ederiz. Bu hususta ayrıntılı bilgi amacıyla “Paintball Senaryoları Nelerdir?” yazımızı okuyabilirsiniz.

Post A Comment

Etiam tristique venenatis metus, eget maximus elit mattis et. Suspendisse felis odio,