Oneycenter bünyesinde yer alan Ordu Paintball Karadeniz’de son derece popüler bir tesis olarak yer almaktadır. Paintball oyunu Ordu’da nerede?

Oyuncuların ve oyun severlerin sıklıkla tercih ettiği oldukça eğlenceli ve rengarenk bir oyun olan Paintball oyunu kıyasıya rekabet ortamında renk mermileri ile gerçekleştirilen heyecan dolu bir oyundur.

Bu eğlenceli oyunu Ordu Paintball bünyesinde gerçekleştirmek isteyen kişilerin 0452 333 88 88 ve 0507 396 52 52 numaralarından iletişime geçmesi mümkündür.

Ordu Paintball Hizmeti

Paintball tüm Dünya’da sıklıkla tercih edilen bir grup aktivitesi olarak tanımlanmaktadır. Ordu Paintball hizmeti kaliteli ekipmanları ve uzman hakem desteği ile daha önce deneyimsiz olan oyunculara dahil olmak üzere kısa sürede oyunun gidişatını bildirerek oyuna dahil etmektedir.

Oyuncuların oyunu bilip bilmemeleri katılım sağlamaları konusunda bir sorun teşkil etmemektedir. Oyunu öğrenmek konusunda uzman hakem desteği sağlayan tesis kaliteli ekipmanları ve üst düzey güvenlik sistemi ile hizmet sağlamaktadır.

Paintball oyunu Ordu’da nerede?

Ordu’nun Ünye semtinde yer alan Aşağı Orta sokak numara 33, tesisin açık adresi olarak bildirilmektedir.

Paintball Oynamak İçin Gerekli Ekipman

Tesis üç dönüm arazi üzerinde her türlü gereksinim düşünülerek tasarlanmış olup, her türlü ekipman tesis tarafından oyunculara temin edilmektedir. Buna bağlı olarak oyuncuların yanlarında yedek ayakkabı ve atlet dışında bir ekipman getirmeleri gerekmez. Olumsuz hava koşullarında oyun oynayacak olan kişilerin yağmurluk ve lastik çizme temin etmesi oyunun koşullarını rahatlatmaktadır.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Post A Comment

Etiam tristique venenatis metus, eget maximus elit mattis et. Suspendisse felis odio,