Dünyada popüler olan ve senaryosuna göre süresi değişkenlik gösteren adrenalin dolu bir oyundur.

Türkiye’ de Paintball süresi ortalama 1 veya 2 saat olarak uygulanır. Oyunun ön hazırlık kısmı tamamlandıktan sonra katılımcılar ile karar verilir.

Paintball Oyun Kaç Saattir?

Paintball sahalarına göre farklı olan süreler genel olarak 1.5 saat sürer. Ünye Paintball sahamızda oyun süresi tercih edilen senaryoya göre belirlenir. Bazı sahalarda süre sınırı bulunmaz. Oyun süresi içerisinde oyuna hazırlık ve kamuflaj giyimi yapılır. Rezervasyon saati gelmeden Paintball kamuflajları giyilmez.

Paintball Kuralları Nelerdir?

Kurallar tercih edilen oyun sahalarına göre değişse de değişmeyen bazı temel kurallar vardır. Bu kurallardan bazıları;

  1. Spor 18 yaş üzeri bütün bireylere uygundur. Astım, epilepsi, kalp ve beyin hastalıkları benzeri sağlık sorunları olanların bu sporu yapması tehlikelidir.
  2. Paintball’ de kullanılan silahların emniyeti devamlı olarak kapalı olmalıdır. Hakemin işareti ile açılan emniyetler yine hakemin işaret ile kapatılır.
  3. Zarar görmeyi önleme amacı ile mesafe kuralı getirilmiştir. Bu mesafe Ünye Paintball sahasının fiziksel özellikleri baz alınarak tespit edilir.

Bu kurallara uygun davranın katılımcılarımız Oneycenter desteği ile düzenlenen sahamızda herhangi bir problem yaşamadan eğlenebilir. Sahamızın oyun süreleri, yaş sınırı ve randevu işlemleriniz için telefon numaralarımız 0452 333 88 88 ve 0507 396 52 52. Aileniz veya arkadaş gruplarınızla adrenalin tutkunuzu doğru adreste yaşamak için bize ulaşın.

Post A Comment

Etiam tristique venenatis metus, eget maximus elit mattis et. Suspendisse felis odio,