Günlük hayatın stres dolu koşturmasından kaçmak ve bir miktar nefes alıp rahatlamak isteyenler için eğlenceli bir gün geçirme olanağı sağlayan Paintball Ünye misafirlerinin konforlu bir oyun geçirmesini hedefleyen, yüksek kapasiteli bir tesis olması ile bilinmektedir. Tesis içerisinde görevlendirilmiş hakemler her türlü güvenlik esası ve oyun kuralları ile alakalı olarak oyuncuları başlamadan bilgilendirmektedir.

Paintball Nasıl Oynanır?

Paintball oyunun da kullanılan ekipmanlar isteğe bağlı olarak tercih edilen pompalı, yarı otomatik ve ful otomatik silahların yanı sıra,

  • Paintball maskesi
  • İnce plastik kullanılarak üretilen renk mermileri,
  • Eldiven,
  • El bombası boyası,
  • Koruyucu kıyafet kamuflaj ve yelek,
  • Hız tespiti yapan cihazlar bulunmaktadır.

Paintball Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyuncuların tercih ettiği silahlar temin alındıktan ve koruyucu kıyafetler ile donandıktan sonra mermiler ve bombalar dağıtılır. Ekipler oluşturularak savaş başlar ve renk mermisi ile vurulan kişi oyundan elenir. Oyun alanı içerisinde maske ve kask takmak zorunludur ayrıca fiziksel temas kurmak oyunculara yasaktır. Hakem bu süreçte oyunu yönetmek ve oyuncuları bilgilendirmek ile görevlidir.

Paintball Kuralları

Oyuncuların iyi bir oyun denemesi yaşaması adına önemli bir rol oynayan kuralların varlığı eğlencenin dozunu ayarlamaya ve yaralanmalara karşı önlem alma konusunda etki göstermektedir.

Paintball Ünye Karadeniz’in önde gelen aktivite kompleksleri arasında yer alan Oneycenter bünyesinde bulunan üç dönümlük arazi üzerinde geniş ve ferah bir tesistir. Hakemler oyuncuların birbirine 5 metreden fazla yaklaşmaması, vurulan oyuncuların tahliyesi ve ek ekipman gereksinimi konusunda oyunculara yardımcı olmaktadır.

Post A Comment

Etiam tristique venenatis metus, eget maximus elit mattis et. Suspendisse felis odio,