Paintball oyunu her kesimden insanın sıklıkla tercih ettiği son derece popüler bir oyun olarak kabul edilmiş olmakta ve oyunu oynayacak kişiler Paintball oynarken gözlük takılır mı sorusuna cevap aramaktadır.

Oyunun oynanması konusunda gerekli çok fazla koşul bulunmaması oyun severlerin Paintball oyununu tercih etmesine yarayan esaslar arasında yer almakta ve gözlük, başörtüsü gibi esasların oyun esnasında kullanılıp kullanılamayacağı merak edilmektedir.

Oneycenter bünyesinde yer alan tesis, Ordu Paintball tarafından oyunculara sunulan imkanlar oldukça fazladır.

Paintball Oynarken Gözlük Kullanmak Mümkün Mü?

Paintball esnasında oyuncuların üzerinde yer alan sağlık ya da kişisel aksesuarlarını çıkartmasına gerek duyulmamaktadır. Buna istinaden; Paintball oynarken gözlük takılır mı sorusuna verilecek yanıt evet takılır olmaktadır.

Paintball kişinin kendisini hiçbir koşulda kısıtlamayan son derece güvenilir bir oyundur. Ordu Paintball oyuncuların her türlü gereksinimini gözeten türden koruyucu ekipmanları bünyesinde bulundurmakta ve oyun sırasında gelen oyunculara temin etmektedir.

Paintball Oynarken Gerekli Ekipmanlar Nelerdir?

Paintball oynayacak kişilere tesis tarafından temin edilen ekipmanlar arasında;

  • Renk mermileri,
  • Silahlar,
  • Koruyucu kask
  • Yelek
  • Kıyafet
  • Maske
  • Eldiven
  • Şapka gibi ekipmanlar bulunmaktadır.

Oyun esnasında bu ekipmanların kullanımı zorunlu olarak nitelendirilmekte ve bu güvenlik esaslarına dahil tutulmaktadır. Maske kullanımı oyun alanı içerisinde zorunlu olarak kabul edilmekte olup, gözlük ve başörtüsü kullanımını etkilemeyecek türden bir maske temin edilmektedir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Post A Comment

Etiam tristique venenatis metus, eget maximus elit mattis et. Suspendisse felis odio,