Paintball oyunu her kesimden insanın severek oynadığı son derece popüler bir grup aktivitesi olarak bilinmekte ve bu konuda merak edilen konular bulunmaktadır. Paintball ne kadar acıtır?

Oneycenter bünyesinde yer alan Ordu Paintball tesisinde son derece kaliteli zaman geçirmek isteyenler için iletişim numarası olarak; 0452 333 88 88 ve 0507 396 52 52 hatlarından ulaşım sağlanmaktadır.

Paintball Can Yakar Mı?

Her kesimden insanın severek oynadığı rengarenk bir savaşa sebebiyet sağlayan Paintball oyununu daha önce oynamamış olanların bu konuda kafasında birden çok soru işareti bulunmaktadır. Peki bu renk cümbüşü savaşa yol açan Paintball ne kadar acıtır?

Aslında koruyucu kıyafetler sayesinde sanıldığının aksine hissedilmesi çok da mümkün olmayan bir acı ortaya koyan Paintball oyunu, hafif derece bir yanmaya sebep olsa da kişi tarafından çok hissedilmez.

Ordu Paintball Olanakları

Tüm sporlardan çok daha güvenli olarak nitelendirilen Paintball oyununda oyuncular için üst düzey güvenlik önlemleri temin edilmekte olup, Ordu Paintball oyuncuların tüm gereksinimlerini bünyesinden temin etmektedir.

Oyunun başlangıç fiyatı 100 mermi 150 TL’den fiyatlandırılmakta olup, 200 mermi 250 TL, 300 mermi 325 TL olarak hesaplanmaktadır.

Paintball oynamak isteyenlerin ilk tercihi olan tesiste oyuncuların karınlarını doyurabileceği bir alan bulunmakta olup, doğanın kalbinde son derece eğlenceli ve rekabet dolu bir güne olanak sağlayan hizmet sunmaktadır.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Post A Comment

Etiam tristique venenatis metus, eget maximus elit mattis et. Suspendisse felis odio,