Her kesimden insanın sıklıkla tercih ettiği grup aktiviteleri arasında yer alan Paintball oyununda uygun fiyatlı olması oyuncuların, tesisi daha sık tercih etmesine ve eğlenceli zaman geçirmesine olanak sağlamaktadır. Paintball ne kadar 2023?

Paintball oyunu Dünya üzerinde herkesin sıklıkla talep gösterdiği son derece popüler bir oyundur. Buna istinaden oyuncuların ekonomik olarak uygun fiyatlı tesisleri arayışı devam etmektedir.

Oneycenter bünyesinde yer alan Ordu Paintball her kesimden insanın ekonomisine uygun fiyatlar ile eğlence hizmeti sunan profesyonel bir tesis olarak Karadeniz’de oldukça popülerdir.

Paintball Oyun Ücretleri 2023

Oyuncuların oyun deneyimini uzatması ve daha uzun süreler tesislerde bulunması, Paintball oyunu için uygulanan fiyat tarifesi ile doğru orantılı olarak, tesisin sağladığı imkanları da kapsamaktadır.

Ordu Paintball son derece uygun fiyatlı bir oyun hizmeti sunarken oyuncularına kaliteli ekipmanlar ve üst düzey güvenlik önlemleri ile hizmet sağlamaktadır. Buna bağlı olarak Karadeniz’in en popüler tesisleri arasında yer alan bu arazide, oyuncuların her türlü ihtiyacı düşünülerek oluşturulmuştur.

Ordu Paintball Fiyatları

Ordu Paintball bünyesinde keyifli bir gün geçirmek isteyenler için belirtilen fiyat tarifesi;

  • Başlangıçta kişi başı 100 mermi 150 TL
  • 200 mermi 250 TL
  • 300 mermi 325 TL olarak fiyatlandırılmaktadır.

Oyuncuların oyun sırasında ekipmanları tükendiğinde hakem tarafından temin etmesi mümkün olmakta ancak 50 mermilik paketler 75 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Post A Comment

Etiam tristique venenatis metus, eget maximus elit mattis et. Suspendisse felis odio,