Oneycenter tesisi olan Ordu Paintball bünyesinde Paintball kimler oynayamaz?

Tüm Dünya tarafından severek oynanan Paintball oyunu bazı kişilerin sağlık problemleri doğrultusunda sakıncalı olabilmekte ve son derece tehlikeli sonuçlara sebebiyet verebilmektedir.

Sağlık problemleri olan kişilerin bu yüksek efor sarf ettiren oyuna dahil olmaları sakıncalı ve tehlikeli olarak kategorize edilmekte olup, sonrasında daha büyük problemlere yol açmaması adına katılım sağlanmaması beklenmektedir.

Paintball Oynaması Sakıncalı Olanlar

Boş vakti olan kişilerin, rahatlamak ve kafa dağıtmak amacı ile sıklıkla tercih ettikleri Paintball oyunu için bazı kıstaslar bulunmaktadır.

Her ne kadar son derece rahat ve her kesimden insanın oynamasına müsait rengarenk bir oyun olsa da Paintball oyununda kullanılan ekipmanlar ve oyunun genel şartları itibari ile bazı kişilerin bu eğlenceli oyuna katılım sağlaması sakıncalı olarak değerlendirilmektedir.

Paintball Oynamaya Engel Olan Hastalıklar

Ordu Paintball bünyesinde bu eğlenceli oyuna katılım sağlayamayacak olan kişilerin rahatsızlıkları arasında;

  • Astım
  • Kalp hastalıkları ve yetmezliği,
  • Tansiyon

Şeker gibi unsurlar yer almakta ve bu kişilerin oyuna katılımı sağlıklarını olumsuz yönde etkileyebilecek durumlara sebebiyet verdiğinden tavsiye edilmemektedir.

Paintball Kaç Yaştan Başlıyor?

Bunun dışında kalan herhangi bir sebep oyunun gidişatına zarar vermemekte ve kişinin sağlığı oyunu oynamaya elverişli ise her yaştan ve her kesimden insanın katılımına müsaade etmektedir.

Federasyonun vermiş olduğu bilgi doğrultusunda 14 yaşından büyük herkesin oyuna katılımı uygun karşılanmaktadır.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Post A Comment

Etiam tristique venenatis metus, eget maximus elit mattis et. Suspendisse felis odio,