Paintball, günün her vakti boş zamanı olan kişilerin eğlenmek ve rahatlamak amacı ile tercih ettikleri son derece popüler bir oyundur. Peki, Paintball gece oynanır mı?

Oyuncuların kıyasıya rekabet ortamında geniş alanlar üzerinde açık havada gerçekleştirdikleri rengarenk savaş ortamında, her koşulda ve her durumda kazanmak tek hedeftir. Ordu Paintball bünyesinde son derece keyifli bir oyun olanağı sağlanırken, kullanılan ekipmanlar oldukça kaliteli tercih edilmektedir.

Oneycenter tesisi olan Ordu Paintball bütün olanakları oyuncular için oluşturmakta ve her türlü ihtiyacı düşünerek tasarlamaktadır.

Ordu Paintball Gece Savaşı

Paintball son derece hırslı, heyecanlı ve aksiyon dolu bir savaş olarak nitelendirilirken, oyuncuların her vakitte ve her şartta bu oyunu sevdikleri ile oynamaları Ordu Paintball bünyesinde mümkün kılınmaktadır.

Paintball gece oynanır mı?

Evet kesinlikle oynanır ancak bu oyunu gece vakti gerçekleştirmek isteyenlerin tercih edecekleri tesiste doğru ışıklandırmanın yanı sıra alana yeten bir ışık sistemi bulunması daha doğru değerlendirilmektedir.

Paintball Ordu Kapasitesi

Karadeniz’in en popüler oyun tesisleri arasında ilk sıralarda yer alan Ordu Paintball bünyesinde her türlü olanağa sahip, oldukça profesyonel bir tesistir. Oneycenter bünyesindeki tesiste gece oyunlarına müsaade eden kusursuz bir aydınlatma bulunmakta ve oyunlar uzman hakemler eşliğinde gerçekleştirilmektedir.

Üç dönüm arazi üzerinde 2 kişiden 16 kişiye kadar oyuncu kapasitesi olan bu muazzam tesiste oyun sonrası oyuncuların karınlarını doyurabilecekleri bir alanda yer almaktadır.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Post A Comment

Etiam tristique venenatis metus, eget maximus elit mattis et. Suspendisse felis odio,