Paintball çokça hareket ve adrenalin içeren bir spor türü ve özel kıyafetler ile oynanır.

Oyun esnasında rahat olmak önemlidir. Kıyafetlerin üzerine paintball kamuflajları giyilir. Bu nedenle oyuna giderken içerisinde rahat edilen kıyafetler tercih edilmelidir. Hareketli olan oyun ile vücut adrenalin salgılar ve vücut ısısı yükselir bunu önlemek için mevsime göre kıyafetler ile oyuna gidilmelidir.

Kamuflajlar Her Kıyafetle Olur Mu?

Paintball kamuflajları her kıyafetin üzerinden giyme uygundur. Ünye Paintball bütün bedenlere göre kamuflajlar hazırlayarak, katılımcıların oyun sırasında rahat olmasını garanti altına alır. Kalkma, eğilme, zıplama ve koşma hareketlerine uygun Oneycenter paintball sahalarına istediğiniz kıyafetle gelebilirsiniz. Kamuflajlar her kıyafetle giyilebilir.

Paintball Kıyafeti Nelerden Oluşur?

Paintball kask, maske, eldiven ve tulumdan oluşan özel bir kıyafet ile oynanır. Kamuflajın altına spor hareket alanızı kısıtlamayan kıyafetler tercih edilmelidir. Paintball kıyafetleri her bedene uygun ve kolay giyilecek şekilde tasarlamıştır.  Zorlanmadan katılımcılar tarafından giyilebilir.

Gözlük Paintball İçin Sorun Mu?

Paintball kıyafeti maske içerir. Baş kısmını tamamen kapatacak şekilde tasarlanan maskenin göz bölümü geniş olarak yapılmıştır. Oyuncular, oyuna gözlük ile katılabilirler. Maske gözlük takmaya engel olmaz ancak maske altında kalan gözlükler nefesten buhar kaplanır. Buhar görüş alanını daraltarak oyuncunun rahat hareket etmesine engel olur. Rakibi vurarak puan toplama ve minimum kayıp verme amacı ile oynan paintball, gözlük kullananlara uygundur. Ama görüş mesafesinin kısaltan buğu oluşması oyuncu için sorun yaratır. Gözlük kullanmaları şart olmayan oyuncular gözlüklerini çıkardıklarında rahat olurlar. Ünye Paintball hakkındaki her türlü sorunuz ve fiyat bilgisi alma amacıyla 0452 333 88 88 ve 0507 396 52 52 bize ulaşabilirsiniz.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Post A Comment

Etiam tristique venenatis metus, eget maximus elit mattis et. Suspendisse felis odio,