Oyun severlerin ve eğlenmek isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği oyun Paintball için merak edilenler arasında boyasının kalıcılığı bulunmaktadır. Paintball boyası kıyafetten çıkar mı?

Paintball herkesin severek oynadığı kıyasıya rekabet ortamında gerçekleşen eğlenceli bir oyundur ve tüm Dünya genelinde popülerliğini korumaktadır.

Paintball oyunu hakkında merak edilen oldukça çok soru bulunmakta ancak Oneycenter bünyesinde yer alan Ordu Paintball tesisi uzman hakemleri tarafından bu sorulara net yanıtlar ile cevap vermektedir.

Paintball Boyası Kalıcı Mı?

Paintball her ne kadar rengarenk görüntüsü ile son derece hoş bir izlenim yaratsa da oyuna ilk kez katılacak olan oyuncuların boyanın kalıcılığı konusunda endişeleri olmaktadır. Bu hususta oyuncuların sorduğu soruların başındaki soru;

Paintball boyası kıyafetten çıkar mı; Evet, Paintball boyası kesinlikle kıyafet ve kumaş ya da deri gibi yüzeylerden kolaylıkla arındırılabilmekte ve eskisi kadar temiz bir görünüme kavuşturulabilmektedir.

Paintball Can Yakar Mı?

Paintball oyunu konusunda titiz kişilerinde rahatlıkla katılım sağlayabileceği bir ortam olduğunu bildirmek, boyaların ıslak mendil ile bile kolaylıkla temizlenebilen su bazlı boyalar olduğunu bildirdikten sonra mümkün olacaktır.

Ordu Paintball tesisi bünyesinde bulunan boyaları yüksek kalite su bazlı boyalardan tercih etmekte ve üst seviye güvenlik testlerinden cilde zarar vermeyecek, minimum kimyasal boyalar temin etmektedir.

Paintball oynayacak kişilerden canının yanmasından endişe duyanlara koruyucu kıyafetlere isabet eden mermilerin can yakmadığını bildirmek doğru olacaktır.

Post A Comment

Etiam tristique venenatis metus, eget maximus elit mattis et. Suspendisse felis odio,