Paintball oyunlarında kullanılan paintball boya topu, özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Bu mermiler, oyun alanında rakibinizi işaret etmek için kullanılır. Genellikle, su bazlı boyalar kullanılır ve mermilerin içinde sıvı boya bulunur. paintball boya topu satışı  paintball mermisinin kalitesine göre farklılıklargöstermektedir paintball mermi fiyatları Dolar kuru ile bağlantılı şekilde ilerlemektedir çoğu paintball boya topu Ülkemize yurt dışından geliyor

Paintball Mermi Boyutları Farklı Olabilir

Oneycenter Paintball mermileri, çeşitli boyutlarda ve şekillerde üretilir. En yaygın olarak kullanılan boyutlar arasında .68 inç ve .50 inç boyutları yer alır. Bu boyutlar, paintball tabancalarının standart yuvalarına uymaktadır. Ayrıca, paintball mermileri, çeşitli renklerde üretilir. En yaygın olarak kullanılan renkler arasında yeşil, mavi, sarı, kırmızı ve mor renkler yer alır.

Paintball mermileri, oyun alanında kullanılırken önemli bir güvenlik konusudur. Özellikle, oyun alanı dışında kullanmamak ve oyun alanı içinde güvenli bir şekilde kullanmak önemlidir. Oneycenter Paintball mermileri, oyun alanı dışında kullanıldığında ciddi yaralanmalara neden olabilir. paintball mermileri, oyun alanı içinde yanlış kullanıldığında da ciddi yaralanmalara yol açması muhtemeldir. Bu nedenle, Oneycenter paintball oyunlarına katılmadan önce oyun kurallarını ve güvenliği konusunda bilgi edinmeniz önerilir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Post A Comment

Etiam tristique venenatis metus, eget maximus elit mattis et. Suspendisse felis odio,