Ordu Paintball sahamızda arkadaşlarınızla eğlenceli bir vakit geçirebilir, avantajlı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bu avantajlı hizmetler ise aşağıdaki gibidir:

  • Müşterilerimiz için servis imkânımız mevcuttur.
  • Sucuk ekmek ve ızgara hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bu yiyecek hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilmek ve fiyat almak için bizlerle 0 452 333 88 88 ve 0 507 396 52 52 telefon numaralarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
  • Paintball sahamız, yaklaşık olarak 3 dönümlük bir alan üzerine kurulmuştur. Böylelikle sahamızın büyüklüğü, kalabalık oyun grupları için oldukça idealdir.
  • Paintball oyununun bütün güvenlik kuralları, teçhizat kullanımı, puanlama kuralları ve oyunun genel kurallarıyla alakalı hakemlerimiz gereken tüm bilgi ve eğitimi oyunculara vermektedir.
  • Hakemlerimiz, oyun süresince oyuncularla beraber sahada yer alırlar. Böylece hakemlerimiz, oyunun kurallarına uyulup uyulmadığını ve güvenliği kontrol eder.
  • Oyun sırasında ihtiyaç duyulabilecek silah, boya kapsülü ve yedek CO2 tüplerini de hakemlerimiz yanından kolaylıkla alabilirsiniz.

Ordu Paintballda Hem Eğlenme Hem de Spor Yapma Fırsatını Kaçırmayın!

Ordu Paintball sahası tesisimizde eğlenerek spor yapma imkânınız bulunmaktadır. Bunun için bizlere ulaşarak randevu oluşturmanız gerekir. Randevu almak için ise telefon numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşarak paintball sahasına randevu almak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Paintball sahamızın adresi Yüceler Mahallesi, Aşağı Orta Sokak, No: 33 / 1 Ünye – Ordu şeklindedir. Randevuya gelirken yanınızda yedek kıyafet ve spor ayakkabı bulundurmaya özen göstermenizi tavsiye ediyoruz

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Post A Comment

Etiam tristique venenatis metus, eget maximus elit mattis et. Suspendisse felis odio,