Ordu Paintball sahamız, dostlarınız ile beraber keyifli vakit geçirmeniz için sizleri bekliyor! Paintball sahamızdan randevu oluşturarak, eğlenceli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Randevu oluşturmak için ise telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Oneycenter olarak telefon numaralarımız ise 0 452 333 88 88 ve 0 507 396 52 52 şeklindedir. Numaralarımızdan birini arayarak Ordu paintball sahası için randevu oluşturma isteğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

Ordu Paintball Sahamızda Müşterilerimizi Avantajlı Hizmetler Bekliyor!

Ordu Paintball sahamızda müşterilerimiz için pek çok avantajlı hizmet bulunmaktadır. Bu hizmetler aşağıdaki gibidir:

  • Tesisimizde müşterilerimiz için servis olanağımız mevcuttur.
  • Sucuk ekmek ve ızgara hizmetlerimiz bulunmaktadır. Hizmetlerimizin fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilmek için iletişim numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.
  • Paintball sahamızın büyüklüğü ortalama olarak 3 dönümdür. Sahamızın büyüklüğü, kalabalık paintball grupları için de oldukça yeterlidir.
  • Paintball oyunu kuralları, güvenlik kuralları, teçhizat kullanımı ve puanlama sistemi hakkında bilgi ve eğitimleri hakemlerimiz sağlamaktadır. Hakemlerimiz, oyun öncesinde kısa bir bilgilendirme şeklinde oyuna dair pek çok bilgiyi oyunculara vermektedir.
  • Hakemler, oyun süresince oyuncular ile beraber sahada bulunurlar. Bu sayede de gerek oyun kurallarının uygulanmasında gerekse güvenlik kurallarına uyulmasında oyunculara yardımcı olunacaktır. Tüm bu hizmetlerimizden faydalanmak ve bilgi almak için bizlerle telefon numaralarımız aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Post A Comment

Etiam tristique venenatis metus, eget maximus elit mattis et. Suspendisse felis odio,