Ordu Paintball macerası yaşamak isteyenler için ideal bir ortam sunulur. Arkadaşlarınız, aileniz gibi istediğiniz her kişiyle Ordu Paintball sahası içerisinde oyun oynayabilirsiniz. Keyif dolu bir an yaşamak isteyenlerin ideal bir mekânı olacaktır. Oneycenter olarak büyük bir oyun tesisi alanımızda Paintball hizmeti de sunulur. Paintball oynamak isteyen kişiler hafta içi ve hafta sonu olmak üzere her gün oyun tesisi alanımızı ziyaret edebilir. Paintball oyunu için herhangi bir yaş sınırlaması yoktur. Macera dolu olan oyunu oynamak isteyen her kişi Ordu Paintball oyun merkezimizi ziyaret edebilir. Ev içerisinde sıkılanlar ve arkadaşlarıyla keyifli bir zaman geçirmek isteyenler için eşsiz bir anı ortamı sunulur. Ordu Paintball macera oyunu ile siz de eğlenceli dakikalara sahip olma şansı elde edebilirsiniz.

Ordu Paintball’da Adrenalin Duygusunu Sonuna Kadar Yaşayın

Oneycenter oyun merkezimiz içerisinde bulunan paintball oyunları kişilere adrenalin duygusu yaşatır. Farklı bir etkinlik ve aktivitede bulunmak için arayış içerisinde olan kişiler Ordu Paintball oyun alanımızı ziyaret edebilir. Ordu Paintball içerisinde son derece güvenli her kişiye uygun oyun ekipmanları ve adaletli bir oyun yönetimi sistemi bulunur. Ordu Paintball sahası aynı zamanda Paintball oyununa en uygun olacak şekilde düzenlenmiştir. Kişilerin eğlencesine önem veren oyun tesisimizde aynı zamanda bireylerin güvenliğini sağlamak da ön plandadır. Güvenlik önlemleri içerisinde rahat bir şekilde Paintball oyununu oynama imkanına sahip olursunuz. Adrenalin duygusunu sonuna kadar yaşamak isteyenler için Ordu Paintball mekânı favori bir alanınız olacaktır.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur. 

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Post A Comment

Etiam tristique venenatis metus, eget maximus elit mattis et. Suspendisse felis odio,